Kõik telgid -15%

Tagastuspoliitika

TAGASTUSED

----

Meil on 14-päevane tagastuspoliitika, mis tähendab, et pärast kauba kättesaamist on teil 14 päeva aega tagastamist taotleda.

Tagastuse saamiseks peab teie toode olema samas seisukorras, kui selle saite, kandmata või kasutamata, siltidega ja originaalpakendis. Teil on vaja ka ostutšekki või ostutõendit.

Tagastamise alustamiseks võite meiega ühendust võtta aadressil pood@militarist.ee. Pange tähele, et tagastus tuleb saata järgmisele aadressile: Tapri 5, Tallinn, Harjumaa, 11415, Eesti

Kui teie tagastus aktsepteeritakse, saadame teile vajadusel tagastamise saatesildi ning juhised selle kohta, kuidas ja kuhu pakk saata. Kaubad, mis on meile tagasi saadetud ilma eelnevalt tagastamist nõudmata, ei võeta vastu. Pange tähele, et kui teie elukohariik ei ole Eesti, võib teie kauba kohaletoimetamine võtta oodatust kauem aega.

Tagastamisküsimustes võite alati meiega ühendust võtta aadressil pood@militarist.ee


Kahjud ja probleemid

Kontrollige oma tellimus pärast kättesaamist ja võtke meiega viivitamatult ühendust, kui kaup on defektne, kahjustatud või kui saate vale kauba. Siis saame probleemi kiirelt hinnata ja parandada. Teatud tüüpi esemeid ei saa tagastada, näiteks kiiresti riknevaid kaupu (nt toit, lilled või taimed), madratseid kohandatud tooteid (nt eritellimused või isikupärastatud esemed) ja isikliku hügieeni tooteid (nt ilutooted). Samuti ei aktsepteeri me ohtlike materjalide, tuleohtlike vedelike ega gaaside tagastamist. Kui teil on konkreetse kauba kohta küsimusi või muresid, võtke meiega ühendust.

Kahjuks me ei tagasta kinkekaartidel olevat raha.

Vahetused (kui on võimalik rakendada)

Kiireim viis tagada, et saate soovitud kauba, on tagastada olemasolev kaup ja kui tagastus on aktsepteeritud, tehke uue kauba jaoks eraldi ost. Vahetused kehtivad, kui toode on:

  • Katkine
  • Defektne
  • Vale tüüp/mudel


Tagasimaksed

Teavitame teid, kui oleme teie tagastatud kauba kätte saanud ja selle üle kontrollinud, et anda teada, kas tagasimakse kinnitati või mitte. Kui see on heaks kiidetud, tagastatakse raha 10 tööpäeva jooksul teie kasutatud maksevahendile. Pidage meeles, et ka teie pangal või krediitkaardiettevõttel võib tagasimakse töötlemine ja teele panemine veidi aega võtta.

Kui teie tagastamise kinnitamisest on möödunud rohkem kui 15 tööpäeva, võtke meiega ühendust aadressil pood@militarist.ee