Saadaval sääsetõrjevahendid!

Riigikaitsjatele laieneb soodus -15%!

Hooldus

Oled tüdinenud oma matka- & militaarvarustuse ise hooldamisest? Poest antud hooldusjuhis on liiga keerukas? Ära muretse! Pakume sinu varustusele kvaliteetset ja professionaalset hooldust. Oleme varustatud vajaliku teadmiste, tehnika ja ainetega, et hooldata eri tüüpi varustust. 

Hetkel pakume järgmisi teenuseid:

  • Saabaste hooldus; pesu, kuivatus, veekindluse taastamine (veekindluse taastamisel on oluline, et saabaste hooldusega pole hiljaks jäädud, pikalt hooldamata saabastel me ei saa tagada, et veekindlus täielikult taastub)
  • Matkariiete hooldus; pesu, kuivatus, veekindluse taastamine
  • Telkide hooldus; pesu, kuivatus
  • Telkide parandus; parandame telke, mille auke saab parandada lapi paigaldamisega. Õmblusteenust me ei paku.
  • Militaarvarustuse hooldus*; Rakmete/vestide/plaadikandjate & nende taskute pesu & kuivatus, seljakottide pesu & kuivatus
  • Teritus**; Saeketi teritus, õlitamine & vajadusel sae käepideme naha hooldus

Hinnakiri on leitav: SIIN, täpsema hinnapakkumise jaoks saatke meile päring pood@militarist.ee, helistage +372 56250590 (tööpäeviti 08:30-18:00) või tulge meile kohapeale Tapri 5 ladu 9, Tallinn (enda tulekust palume ette teavitada kas meili või telefoni teel, kuna me ei pruugi alati olla kohapeal)

Hooldustingimustega saad tutvuda: SIIN

* Militaarvarustuse hooldusse toomisel eeldame, et omad antud varustust. Kaitseväe & Kaitseliidu varustust me enda valdusesse ilma erikokkulepeta ei võta.

** Hetkel pakume teritust teenust ainult Nordic Pocket Saw saagidele. Nugade teritus teenust hakkame pakkuma lähitulevikus.